A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

12 сесія VIII скликання 05.10.2021

Дата: 20.10.2021 10:54
Кількість переглядів: 231

Перелік рішень
дванадцятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 05 жовтня 2021 року 

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.
Рішення 2 Про передачу майна з балансу Гуменецької сільської ради на баланс відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.
Рішення 3 Про передачу майна з балансу Гуменецької сільської ради на баланс місцевої пожежної команди села Гуменці.
Рішення 4 Про списання майна непридатного для подальшого використання з балансу сільської ради.
Рішення 5 Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна центральна районна лікарня» Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради на 2021-2022 роки».
Рішення 6 Про перейменування вулиць населених пунктів Гуменецької сільської ради.
Рішення 7 Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на баланс Гуменецької сільської ради.
Рішення 8 Про включення екскаватора марки ЕО-2621В до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
Рішення 9 Про включення автомобіля УАЗ 469Б до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
Рішення 10 Про внесення змін до рішень сесії Гуменецької сільської ради.
Рішення 11 Про розірвання договору оренди землі.
Рішення 12 Про розірвання договору оренди землі.
Рішення 13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду.
Рішення 14 Про проведення земельних торгів.
Рішення 15 Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ «Смарт Лайт Енерджі».
Рішення 16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
Рішення 17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення.
Рішення 18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення.
Рішення 19 Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Гуменецької сільської ради.
Рішення 20 Про припинення права користування земельними ділянками.
Рішення 21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Гаджук Анастасії Аліківні.
Рішення 22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Гоцуляк Лілії Анатоліївні.
Рішення 23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Данілевській Мар’яні Володимирівні.
Рішення 24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Демчук Ніні Василівні.
Рішення 25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Дмитруку Андрію Дмитровичу.
Рішення 26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Великозалісся гр. Довгань Ірині Ігорівні.
Рішення 27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Довгополу Анатолію Анатолійовичу.
Рішення 28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Киселівка гр. Доротюку Давиду Сергійовичу.
Рішення 29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Колубаївціі гр. Замороці Миколі Сергійовичу.
Рішення 30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Нігин гр. Калинюку Івану Миколайовичу.
Рішення 31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Великозалісся гр. Кирик Аліні Андріївні.
Рішення 32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Голосків гр. Мінькевичу Дмитру Михайловичу.
Рішення 33 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Голосків гр. Мінькевич Ларисі Миколаївні.
Рішення 34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Великозалісся гр. Москаленку Анатолію Івановичу.
Рішення 35 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Оленюку Миколі Миколайовичу.
Рішення 36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Оленюку Миколі Миколайовичу.
Рішення 37 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Пахолюк Людмилі Миколаївні.
Рішення 38 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Ткачук Людмилі Борисівні.
Рішення 39 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Хмелюк Людмилі Іванівні.
Рішення 40 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Шевчук Наталії Федорівні.
Рішення 41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Яремі Володимиру Володимировичу.
Рішення 42 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Белезі Миколі Володимировичу.
Рішення 43 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Демкову Володимиру Петровичу.
Рішення 44 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Демчук Ніні Василівні.
Рішення 45 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Ксьондз Світлані Володимирівні.
Рішення 46 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Мамінській Руслані Ігорівні.
Рішення 47 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Марущак Надії Романівні.
Рішення 48 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Мозолюку Валентину Сергійовичу.
Рішення 49 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Оленюку Миколі Миколайовичу.
Рішення 50 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Підлісному Степану Григоровичу.
Рішення 51 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Роїку Володимиру Семеновичу.
Рішення 52 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Фойдюку Василю Олександровичу.
Рішення 53 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Сарабун Валентині Йосипівні.
Рішення 54 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Хажинському Михайлу Миколайовичу.
Рішення 55 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в селі Голосків.
Рішення 56 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Бабій Євгені Олексіївні.
Рішення 57 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Березовському Олександру Миколайовичу.
Рішення 58 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Біхнюк Оксані Валентинівні.
Рішення 59 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Блажку Петру Васильовичу.
Рішення 60 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Грушко Тетяні Валеріївні.
Рішення 61 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Драчовій Людмилі Анатоліївні.
Рішення 62 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Заводному Ігорю Петровичу.
Рішення 63 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Зацерковній Ользі Михайлівні.
Рішення 64 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Ільніцькій Іві Леонідівні.
Рішення 65 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Пудлівці гр. Ключніковій Вірі Богданівні.
Рішення 66 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Козловській Ользі Вікторівні.
Рішення 67 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Косінському Павлу Ігоровичу.
Рішення 68 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Левчук Олені Анатоліївні.
Рішення 69 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Матвійчуку Олександру Анатолійовичу.
Рішення 70 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Охоті Валентині Іванівні.
Рішення 71 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Пилюйко Андрію Леонідовичу.
Рішення 72 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Попіль Людмилі Миколаївні.
Рішення 73 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Пугачову Олександру Ігоровичу.
Рішення 74 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Пюревич Євгенії Володимирівні.
Рішення 75 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Рошкову Леоніду Володимировичу.
Рішення 76 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Холодюку Віктору Петровичу.
Рішення 77 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Чиж Ірині Миколаївні.
Рішення 78 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність за межами населеного пункту села Гуменці гр. Юхимчуку Володимиру Володимировичу.
Рішення 79 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Андрущишина Дениса Вікторовича.
Рішення 80 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Андрущишиної Людмили Олександрівни.
Рішення 81 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Березовської Вікторії Вікторівни.
Рішення 82 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Войцеховської Вікторії Вікторівни.
Рішення 83 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Залісся Друге гр. Волошиної Валентини Степанівни.
Рішення 84 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Вошумірської Руслани Русланівни.
Рішення 85 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Гасюк Інни Вікторівни.
Рішення 86 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Гуменці гр. Гужальського Богдана Миколайовича.
Рішення 87 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Гуменці гр. Гужальського Миколи Станіславовича.
Рішення 88 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Добровольської Ніли Віталіївни.
Рішення 89 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Дулепи Дмитра Валентиновича.
Рішення 90 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Думанів гр. Жогана Івана Миколайовича.
Рішення 91 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Забігалюк Галини Броніславівни.
Рішення 92 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Завальської Тетяни Василівни.
Рішення 93 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Ковтуна Валентина Петровича.
Рішення 94 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Ковтуна Віктора Петровича.
Рішення 95 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Кондратюк Валентини Дмитрівни.
Рішення 96 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Великозалісся гр. Коробей Марії Петрівни.
Рішення 97 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Дубинка гр. Костецької Аліни Олегівни.
Рішення 98 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Дубинка гр. Костецької Тетяни Олегівни.
Рішення 99 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Дубинка гр. Костецького Юрія Олеговича.
Рішення 100 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Крентовської Ніни Дмитрівни.
Рішення 101 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Кругляк Алли Антонівни.
Рішення 102 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Кругляка Миколи Васильовича.
Рішення 103 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Куликової Юлії Вікторівни.
Рішення 104 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Колубаївці гр. Лебедин Сергія Михайловича.
Рішення 105 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Літинської Ірини Василівни.
Рішення 106 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Ліщинської Анни Олександрівни.
Рішення 107 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Лубко Тетяни Вікторівни.
Рішення 108 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Матияш Вадима Борисовича.
Рішення 109 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Матковської Нінель Михайлівни.
Рішення 110 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Мороза Василя Івановича.
Рішення 111 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Мочкаль Василя Олександровича.
Рішення 112 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Наконечної Валентини Василівни.
Рішення 113 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Думанів гр. Натолочного Ярослава Віталійовича.
Рішення 114 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Неводничого Руслана Володимировича.
Рішення 115 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Онуфрієва Руслана Леонідовича.
Рішення 116 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Остафійчук Лілії Сергіївни.
Рішення 117 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Остафійчука Миколи Віталійовича.
Рішення 118 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Гуменці гр. Пасічника Володимира Вікторовича.
Рішення 119 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Думанів гр. Підгородецького Миколи Миколайовича.
Рішення 120 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Пронозюк Олени Вікторівни.
Рішення 121 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Сірого Руслана Васильовича.
Рішення 122 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Смолінського Миколи Петровича.
Рішення 123 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Сосули Аркадія Васильовича.
Рішення 124 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в межах села Великозалісся гр. Сьомко Людмили Йосипівни.
Рішення 125 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Ткачука Олександра Олександровича.
Рішення 126 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Угріновича Віталія Борисовича.
Рішення 127 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Думанів гр. Філінюка Вадима Анатолійовича.
Рішення 128 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Гуменці гр. Циганівського Олега Івановича.
Рішення 129 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Циганівського Олега Олеговича.
Рішення 130 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Черевко Лілії Василівни.
Рішення 131 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Чорного Павла Миколайовича.
Рішення 132 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Чорнописької Тетяни Анатоліївни.
Рішення 133 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Чупруна Ярослава Миколайовича.
Рішення 134 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Шевчука Юрія Михайловича.
Рішення 135 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Щегельської Катерини Анатоліївни.
Рішення 136 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Нігин гр. Яворського Артура Сергійовича.
Рішення 137 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення землі.
Рішення 138 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за межами села Малозалісся гр. Яреми Валентини Миколаївни.
Рішення 139 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення землі.
Рішення 140 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 141 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 142 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 143 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 144 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Белінській Ірині Миколаївні.
Рішення 145 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами села Нігин гр. Боднар Олені Миколаївні.
Рішення 146 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами села Думанів гр. Кучеру Андрію Анатолійовичу.
Рішення 147 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Маковському Олександру Володимировичу.
Рішення 148 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства за межами села Тернавка гр. Сосновському Валентину Леонідовичу.
Рішення 149 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пруднікову Радиславу Вікторовичу.
Рішення 150 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ясінській Галині Іванівні.
Рішення 151 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за межами населеного пункту Гуменці гр. Цюпаку Миколі Михайловичу.
Рішення 152 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (ЛЕП–10 кВ Л – 95).
Рішення 153 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (ПЛ – 10 кВ).
Рішення 154 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (ПЛ – 10 кВ).
Рішення 155 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (КТП – 1н).
Рішення 156 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства за межами села Пудлівці гр. Дубровіну Сергію Анатолійовичу.
Рішення 157 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Завадському Миколі Володимировичу.
Рішення 158 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Завацькій Ганні Павлівні.
Рішення 159 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Завацькому Олександру Олександровичу.
Рішення 160 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Комарніцькій Людмилі Миколаївні.
Рішення 161 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами села Голосків гр. Лучинському Вадиму Вікторовичу.
Рішення 162 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами села Голосків гр. Скавронській Людмилі Антонівні.
Рішення 163 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хажинському Михайлу Миколайовичу.
Рішення 164 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства за межами села Нігин гр. Хімнюку Дмитру Олександровичу.
Рішення 165 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 166 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 167 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 168 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 169 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 170 Про звернення депутатів Гуменецької сільської ради VIІI скликання до Верховної Ради України.
Рішення 171 Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил до Дня захисника України.
Рішення 172 Про надання матеріальної допомоги.
Рішення 173 Про надання відпустки сільському голові.
   

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано