День знань

Дата: 03.09.2021 08:56

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради вітає учнів, учителів та батьків з початком навчального року 2021-2022.

Перше вересня – це свято знань, день коли ставляться нові цілі, починається нова творча історія, яка веде до нових здобутків реалізації та умінь. Для когось це свято вперше, схвильовані очі першокласників, які переступили поріг школи, почали нову сторінку свого життя, дивлячись на випускників школи, мріють скоріше стати дорослими. Випускники, дивлячись на першокласників не можуть уявити, що колись і вони були такими маленькими та схвильованими коли переступали вперше поріг школи.

Бажаємо учням знань та нових здобутків, здійснення мрій, задумів та яскравих шкільних років.

Учителям – здоров’я та витримки в їх нелегкій, але такій потрібній та почесній роботі.