Всеукраїнські змагання серед сільських та селищних рад

Дата: 02.09.2021 20:20

З 26 по 29 серпня 2021 року у місті Скадовськ відбувались Всеукраїнські змагання серед сільських та селищних рад. 24 команди, більше 350 учасників боролись за звання «Краща спортивна громада України».

Вперше у цих змаганнях взяла участь команда Гуменецької сільської територіальної громади. Спортсмени були представлені в усіх видах спорту та гідно боролись за високі місця.

У підсумку в призові місця не потрапили, але набули великий досвід, який стане в нагоді під час наступних стартів.

Команда дякує організаторам ГО ВФСТ «Колос» за гарно проведені змагання, керівництву Гуменецької сільської ради за допомогу в організації поїздки, усім прихильникам фізичної культури та спорту, які впродовж чотирьох днів вболівали та палко підтримували команду нашої громади.