Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Спортивні змагання присвячені Дню села Гуменці

Дата: 20.06.2021 10:04
Кількість переглядів: 352

10 червня 2021 року, під час святкування Дня села Гуменці, відбулися змагання з міні-футболу та бадмінтону.

У турнірі з бадмінтону серед жінок перше місце посіла Вікторія Яловик (Залісся Друге), другою стала Вікторія Старенька (Гуменці), третє місце у Анни Соколан (Думанів).

У чоловіків чемпіоном став Богдан Галицький (Гуменці), срібний призер – Олександр Продан (Залісся Друге), бронзовий призер – Ілля Шевчук (Гуменці).

У турнірі з міні-футболу перше місце виборола команда с. Думанів, друге місце – с. Гуменці, третє – с. Нігин.

Призери та переможці змагань, а також спортсмени, що виборювали призові місця у змаганнях «Краще спортивне село Гуменецької громади 2020 року», були нагородженні грамотами та цінними подарунками.