Міжнародний турнір з бадмінтону серед аматорів та професіоналів "Lviv Open"

Дата: 18.05.2021 19:08

15-16 травня у місті Лева відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед аматорів та професіоналів "Lviv Open". Долучилися до цього заходу спортсмени різних куточків України, а також гравці з Молдови, Іспанії, Китаю: понад 150 учасників розподілені за своїми категоріями. Приємно, що тренери-викладачі ДЮСШ "Лідер" Дмитро Бойко та Олексій Куценко також взяли участь у змаганнях в особистому та парному розрядах!

З першого разу хоч представники Гуменецької СТГ до призів не потрапили, але до 1/8 фіналу зуміли вийти. Здобули вагомий досвід, нові практичні навички, враження, знання. Вдалося зіграти проти представника Іспанії, побачити професійну гру недавньої учасниці київського чемпіонату Європи - Наталії Войцех (Дніпро), зустрітися із відомими гравцями - Миколою Дєдовцем (Рівне) та Іваном Каратником (Львів).

Зустріли багато друзів, партнерів, колег і напрацьований досвід хочеться перенести у нашу громаду, щоб і у нас процвітав Олімпійський вид спорту під назвою Бадмінтон!