Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Любительська футзальна "EXTRA-LIGA"

Дата: 15.03.2021 10:33
Кількість переглядів: 462

10 березня ФК «Локомотив» Гуменецької CТГ розпочав свої виступи у любительській футзальній "EXTRA-LIGA". Суперником нашої команди був дунаєвецький «Start».

Початок матчу видався невдалим для наших футзалістів. Після удару зі штрафного Роман Олійник зрізав м’яч у власні ворота. На 6-й хвилині Ілля Штельмах вдало зіграв на випередження та ударом з 10 метрів зрівняв рахунок. На 14-й та 23-й хвилині дунаєвецькі футзалісти відзначаються двома забитими м’ячами, роблячи рахунок 1:3. Після чого футзалісти "локомотива" перехоплюють ініціативу та створюють декілька небезпечних моментів, але, на жаль, відзначитись не вдається. Під кінець гри футзалісти Гуменецької СТГ виходять з п’ятьма польовими гравцями, Владислав Олійник наважується на дальній удар з 15 метрів та забиває гол-красень, рахунок стає 2:3. На 40-й хвилині той же Влад Олійник зрівнює рахунок у матчі. А за 6 секунд до закінчення гри після швидкої атаки Влад робить хет-трик та «Локо» вириває важливу вольову перемогу 4:3.

Тож вітаємо команду та бажаємо перемог в наступних поєдинках!