Відкрита Першість ДЮСШ «Лідер» з волейболу серед дівчат 2009-2011 років народження

Дата: 02.03.2021 09:39

27 лютого 2021 року відбулась відкрита Першість ДЮСШ «Лідер» з волейболу серед дівчат 2009-2011 років народження. У змаганнях взяли участь три команди, дві команди м. Кам’янця-Подільського та волейболістки дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Гуменецької ОТГ.

У підсумку перше місце посіла команда ДЮСШ «Лідер», друге команда м. Кам’янець-Подільський 2009-2010 р.н., третє - м. Кам’янець-Подільський 2011-2012 р.н.

Кращою зв’язуючою стала Олександра Манчул, кращою розігруючою – Ангеліна Пушкар, а кращою нападницею Дана Куценко. Кращими гравчинями визнано: Анастасію Єрем’ян, Вікторію Тараканову та Анну Машталер.

Гравці та команди нагородженні грамотами та солодкими подарунками.

Команду ДЮСШ «Лідер» готував тренер-викладач Куценко Олексій Вікторович.