Змагання з тенісу настільного присвячені "Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Дата: 18.02.2021 13:31

До «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» у м. Кам'янці-Подільському проводилися змагання з тенісу настільного. У змаганнях взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Гуменецької сільської ради Березніцький Борис та Орлянський Роман.

У віковій категорії від 18 років і старші вихованець ДЮСШ «Лідер» Березніцький Борис посів III місце. Також непогану гру показав Орлянський Роман, але нажаль не увійшов у трійку кращих.

Спортсменів готував тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» відділення тенісу настільного Бойко Д.В.