Заходи з нагоди 30-річчя з дня заснування НОК України

Дата: 18.12.2020 15:26

В закладах загальної середньої освіти Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади дитячо-юнацькою спортивною школою «Лідер» з дотриманням карантинних норм та вимог були проведені спортивно-масові заходи присвячені 30-річчю створення Національного олімпійського комітету.

Так 16 грудня були проведені заходи у Гуменецькому ліцеї (директор Пазюк Л.О.) та Нігинській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Помазан Г.Є), 17 грудня у Сахкамінській ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Сосула В.С.).

Спортивно-масові заходи включали в себе бесіди з спортсменами та тренерами, вікторини та відкриті навчально-тренувальні заняття.

По закінченні заходів усі учасники були нагородженні олімпійською атрибутикою та символікою.

ДЮСШ «Лідер» та й уся Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада активно співпрацюють з відділенням Національного олімпійського комітету у Хмельницькій області та вітають з 30-річчям з дня заснування. Успіхів та перемог олімпійській родині!