Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 01.08.2017 16:45

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 28.07.2017 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної промисловості (будівництво цеху по переробці м’яса та виготовленню ковбасних виробів) підприємця Пирогівського Андрія Васильовича на його приватній земельній ділянці за межами населених пунктів Гуменецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Замовником розроблення проекту детального плану території та власником земельної ділянки є підприємець Пирогівський Андрій Васильович (реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів – 3097318732).

Розробником проекту детального плану території є ТОВ «ДЖАФАР»

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі розпорядження голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації №245/2017-р від 12.05.2017 р.

Площа земельної ділянки: 0,65га (частина з приватної земельної ділянки площею 2,000 га кадастровий №6822483100:04:008:0004; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1220805968224).

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради https://gumenetska.gromada.org.ua та в адмінприміщенні Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 69 с. Гуменці (понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год.). За вказаною адресою також приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території. Графічні інформаційні матеріали розміщені на фасаді будинку культури Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 68 с. Гуменці. Телефон для довідок 7-59-10.

Пропозиції щодо детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної промисловості (будівництво цеху по переробці м’яса та виготовленню ковбасних виробів) підприємця Пирогівського А.В. подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Пиж Микола Тимофійович.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися 28.08.2017р. о 17:15 год в сесійному залі приміщення Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 69 с. Гуменці.

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.

Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТзОВ "ДЖАФАР"

Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ФОП Пирогівський Андрій Васильович

Витяг з  державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності Пирогівський Андрій Васильович

Витяг з "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555

Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної промисловості на власній земельній ділянці площею 2,0000 га кадастровий номер 6822483100:04:008:0004, що розташована за межами населених пунктів Гуменецької об’єднаної територіальної громади (Заліська Друга сільська рада) Кам’янець-Подільського району Хмельницької області:

- План існуючого використання території
- Проектний план
- Схема інженерних мереж та споруд
- Схема інженерної підготовки та вертикального планування
- Схема організації руху транспорту та пішоходів
- Схема розташування території в планувальній структурі Кам’янець-Подільського району

Пояснювальна записка до Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної промисловості на власній земельній ділянці площею 2,0000 га кадастровий номер 6822483100:04:008:0004, що розташована за межами населених пунктів Гуменецької об’єднаної територіальної громади (Заліська Друга сільська рада) Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Реквізити Товариства з обмеженою відповідальністю „ДЖАФАР”

Розпорядження Кам’янець-Подільської РДА від 12.05.2017 №245/2017-р