День працівників освіти

Дата: 02.10.2017 16:12

Події у с.Слобідка-Гуменецька, с.Гуменці, с-ще Сахкамінь, с.Абрикосівка, с.Нігин

1 жовтня працівники культури с.Слобідка-Гуменецька Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. привітали ветеранів освітянської ниви. Подякували їм за мудрість, за терпіння, за любов, за відданість своїй професії.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Хай роки минають,
Мов хмари осінні.
Лишаючи в серці і в пам'яті слід.
Хай ваша професія
Буде вічна й нетлінна.
Хай славиться завжди
Учительський рід.

Відео та фото концерту до Дня працівників освіти у Гуменецькому будинку культури (28.09.2017)

с-ще Сахкамінь

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти – наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.

Вчитель… яке маленьке слово. А скільки в ньому любові, добра й ніжності, розуміння, терпіння та ввічливості вмістилось.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший день жовтня ми урочисто відзначаємо День працівників освіти – день, коли школа майорить осінніми квітами, лунають привітання.

29 вересня 2017 в Сахкамінській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято до Дня працівників освіти «Зошит у клітинку». На свято зібрався весь педагогічний колектив, а також запрошені вчителі-пенсіонери. Учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядачів були представлені веселі сценки, запальні танці. Гарний настрій і заряд енергії отримали педагоги від щирих слів, мелодійних пісень, від сяючих очей дітей та щирих посмішок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

1 жовтня 2017 року в приміщенні клубу с.Абрикосівка відбулося вшанування ветеранів освітянської ниви у зв’язку відзначенням Дня працівників освіти.

Щирими словами вдячності за багаторічну сумлінну працю до присутніх звернулася староста сіл Абрикосівка та Корчівка О.М.Костовська. Школярі підготували гарні вірші, в яких дякували наставникам за турботу, любов і терпіння. Ветеранам вручили подарунки від Гуменецької сільської ради, для них було організовано солодкий стіл.

А ветеранів освіти похилого віку Мазур Зою Миколаївну, Шабагу Леоніда Івановича та Шабагу Ніну Олексіївну вшановували у їхніх домівках.

У шкільному календарі є прекрасне свято День вчителя. В цей день настрій у всіх радісний і піднесений, школа майорить осінніми квітами і розквітають посмішки на обличчях педагогів та учнів.
29 жовтня в Нігинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося свято «Учителю! Тобі вклонюся низько-низько!»
В актовій залі зібрався педагогічний колектив, а учні 4 та 11 класів підготували чудові концертні номери: сценки з учнівського життя, ліричні пісні, привітання.
Гарний настрій і заряд енергії отримали вчителі від сяючих дитячих очей та посмішок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Команда Гуменецької ОТГ здобула призові місця у Ворохті