Інформаційна година до Міжнародного дня ООН «Сталий мир, заради сталого майбутнього»

Дата: 25.10.2017 16:09

Сучасний світ – багатомірний, динамічний і суперечливий.

Це світ складних альтернатив, тривог і надій, де міжнародним організаціям належить велика роль. Вони мають значні компетенції і можуть забезпечити співробітництво держав із широкого кола питань. Міжнародні організації не тільки регулюють міждержавні відносини, але і приймають рішення щодо глобальних питань сучасності.

Організація Об’єднаних Націй (ООН) є центром вирішення проблем, актуальних для всього світу, яка була створена в 1945 році. Членами ООН є 193 країни.

Тому 24 жовтня, в Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (День ООН), в КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбулася інформаційна година «Сталий мир, заради сталого майбутнього». Присутні ознайомилися з історією створення ООН, метою, завданнями та які країни є членами Організації Об’єднаних Націй. Переглянули відеоролик про ООН та ознайомилися з тематичною поличкою «Організація Об’єднаних Націй – живе втілення надії».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Книги, що все знають (с.Вербка)