73 річниця визволення села Гуменці

Дата: 04.04.2017 16:05

У ці світлі весняні дні минає 73 річниця визволення села Гуменці від німецько-фашистських загарбників. Біля пам’ятника загиблим воїнам в центрі села 4 квітня відбулася година пам’яті «Вони загинули за Батьківщину».

Захід розпочався з Гімну України.

Ведучі Богданова Тетяна та Кісляк Леся розповіли про лихі часи Другої світової війни, визволення рідного села від німецько-фашистських загарбників. Присутні в скорботі схилили голови перед пам’яттю загиблих за нашу незалежність і мирне сьогодення.

Вірш про Другу світову війну прочитала Фалендиш Наталія. Учні школи, вчителі та працівники культури поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, які здобули велику Перемогу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису