Вітання сільського голови з храмовим святом Вознесіння Господнього

Дата: 28.05.2020 09:49

Шановні жителі сіл Гуменці та Цикова!
У цей святковий день щиро вітаю вас із храмовим святом Вознесіння Господнього! Вознесіння Господнє – одне з дванадцяти головних православних свят.

Воно має велике значення для християн, адже встановлене на згадку про визначну євангельську подію – вознесіння Спасителя на Небеса.

У цей день в усіх православних храмах лунають святкові дзвони, проводяться урочисті служби, а за святковим столом збирається родина, щоб спільно вознести до Бога молитви подяки та прохання за мир, здоров’я і благословення на всі добрі справи.

Бажаю вам Божої прихильності до кожної вашої молитви, непохитної віри та гармонії в душі.

У цей святий четвер вітаю Вас з Вознесінням Господнім. Нехай Ваша душа буде чистою, а серце – люблячим. Бажаємо вам отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Господу за кожну прожиту хвилину.

Нехай Вознесіння Господнє подарує Вашому серцю віру. Вашому розуму – надію, а Вашому здоров’ю – силу. Нехай люди, яких ви зустрінете, будуть праведними, а дороги, якими ви підете, ведуть Вас до справжнього щастя! Божого Вам благословення.

Бережіть себе та своїх рідних.

Голова Гуменецької сільської ради І. Абдулкадирова