Андрій Кшемінський – учасник чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства!

Дата: 10.03.2020 20:46

З 28 лютого по 1 березня 2020 року у м. Київ відбувався чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяв участь вихованець відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер» учень Гуменецького ліцею Андрій Кшемінський, тренери Сергій Кшемінський та Микола Дубчак.

Дванадцятирічний Андрій був один із наймолодших учасників змагань, він змагався із чотирнадцятирічними та п’ятнадцятирічними спортсменами.

У стрибках у довжину з результатом 4 метри 55 сантиметрів Андрій із 40 учасників показав 23 результат. Дистанцію 60 метрів подолав за 8.85 секунди.

У підсумку Андрій приніс нашій області 637 залікових очки. Та саме головне, був отриманий неоціненний досвід, який знадобиться нашому спортсмену у майбутніх змаганнях місцевого, обласного та Всеукраїнського рівня.

Успіхів тобі, Андрію!