Концерт до жіночого дня у Абрикосівці

Дата: 02.03.2020 13:50

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, одягаючись у зелень квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок усього світу вітають з чудовим святом весни.

1 березня в Абрикосівському СК відбувся святковий концерт приурочений жіночому дню "Жінка, як весна". Учасники художньої самодіяльності Абрикосівського сільського клубу подарували присутнім чудовий концерт. Глядачі гучними оплесками дякували артистам за теплі слова та гарний настрій. З вітальним словом та побажаннями, щастя та добра до прекрасної жіночої статі звернулася староста сіл Абрикосівка, Корчівка Оксана Миколаївна Костовська.

Працівники культури Аліна Савенко та Людмила Крижановська щиро вітають жінок із прийдешнім святом. Бажаємо щастя, добра, Божої благодаті, квітнути як весняні проліски, бути коханими.