Оголошення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення

Дата: 02.03.2020 10:49

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії VII скликання № 17 від 11.10.2016, оголошує про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, що знаходиться в оперативному управлінні відділу, а саме:

Місце розташування об’єкта оренди

Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Думанів, вул. Центральна, 52.

Характеристика об’єкта

частина нежитлового приміщення Будинку культури села Думанів, на першому поверсі площею 27,1 кв. м

Балансоутримувач

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради

Власник майна

Юридична адреса та контактний телефон балансоутримувача

32325, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Гуменці, вул. Першотравнева, 69 т. (03849) 7-57-36, +380966940760

Термін оренди

2 роки 11 місяців та за умови компенсації орендарем витрат пов’язаних з незалежною оцінкою майна

Заяви та документи надаються до відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради за адресою: село Гуменці, вул. Першотравнева, 68, 2-й поверх приміщення Гуменецької сільської ради, тел. (03849) 7-57-36, +380966940760 протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення на офіційній інтернет сторінці Гуменецької сільської ради.

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради