Дата: 24.02.2020 13:44

Своєю паростю гінкою
Вростай у різнобарв’я мов,
Буди всесильною рукою
В серцях і ніжність і любов!

Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’їна, прекрасна і барвиста.
Не можна ходити по рідній землі, не зачаруючись виплеканої народом рідною мовою.
Щорічно 20-го лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято саме тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо.

З нагоди свята працівниками культури с. Великозалісся була проведена літературна година «Подорож до країни мовознавства». Мандебура Ліза, Костюк Марія читали вірші про мову. Літературна година супроводжувалася вікторинами та конкурсами.

ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

В Слобідко-Гуменецькому клубі працівники клубу та бібліотеки провели мовну мозаїку «Єднає рідна мова» та створили книжкову виставку «Звучи, рідна мово».