Небесна сотня в вирій полетіла

Дата: 20.02.2020 08:15

Під прапором стояли
Під прапором й спочилих.
Прийми, о Господи, своїх синів!
За України волю їх убили
В шалений жар тривожних днів.
В той час, як небо димом затягнулось,
Як замерзлі руки прагнули вогню,
Упились кров'ю кат і його свита,
Споївши нею й всю свою сім'ю.

20 лютого День Героїв Небесної Сотні. Цей день став для нас завжди пам'ятним. Ми згадуємо у своїх молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє і будемо згадувати надалі. Адже вони своїм прикладом показали, як треба сьогодні відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя.

Працівники культури с. Великозалісся провели годину пам'яті «Дух Майдану». Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які померли за світле майбутнє України. Декламували вірші, співали пісні.

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Працівниками Абрикосівського СК було проведено годину-реквієм "Герої не вмирають", на якій пригадали події тих трагічних днів. Вшанували хвилиною мовчання Героїв Майдану, що загинули за світле Майбутнє України.

В Пудловецькому СБК відбулася година-реквієм "Ми з сотнею пішли у небеса".

Революція 2013–2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, – шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Шість років тому Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності.

Працівниками клубу та бібліотеки с. Слобідка-Гуменецька проведено патріотичні годину "На варті наших душ Небесна Сотня".