Майстер-клас «Валентинка своїми руками»

Дата: 11.02.2020 15:02

Нехай у Вашім серці завжди живе любов
Людина яка любить не пам’ятає зло.
Бажаю я Вам також, щоб вас любили теж
Без лестощів, всім серцем, відкрито і без меж

В Великозаліському сільському будинку культури проведено майстер клас по виготовленню валентинок своїми руками.

До святкування дня Валентина починається підготовка за декілька днів. У цей час необхідно придбати подарунок, і, звісно ж, як без валентинки.

Подаруйте валентинку виготовлену своїми руками – покажіть свої почуття та увагу.

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати день закоханих на Україні встановилася з початку 90-х років минулого століття, але масово це свято відзначається в Західній Європі ще з XIII століття.

Свято Валентина завоювало величезну популярність серед закоханих різного віку, національностей, віросповідання в усьому світі. Закохані в цей день дарують один одному подарунки, обмінюються валентинками.

З нагоди цього свята працівниками культури Слобідко-Гуменецького клубу та бібліотеки було проведено майстер-клас з виготовлення валентинок.

В цей день діти дізналися і про історію свята, і навчилися робити своїми руками чудові валентинки.