Всесвітній день боротьби проти раку

Дата: 05.02.2020 20:17

4 лютого щорічно відзначають Всесвітній день боротьби проти раку.
У Пудлівецькій бібліотеці відбулася лекція "Ми можемо. Я зможу".

Акушер ФАП Возна Наталія Олександрівна розповіла усім присутнім про хворобу і її наслідки. А також розказала як вести здоровий спосіб життя, правильне харчування, фізичні навантаження.

А регулярні самоперевірки та скринінги для різних типів раку збільшують шанси на раннє виявлення хвороби, а це підвищує ефективність лікування.

4 лютого працівники Абрикосівського СК Аліна Савенко та Людмила Крижановська провели інформаційну годину під назвою "Ми живемо, рятуємо, перемагаємо". Захід приурочено до Всесвітнього дня боротьби з захворюванням на рак.

Фельдшер Абрикосівського ФП Яна Гончарук наголосила на тому, що потрібно турбуватись про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя, і бути пильним своєчасно звертатися до лікарів.