Дата: 22.01.2020 22:01

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Працівники культури Абрикосівського СК Аліна Савенко та Людмила Крижановська провели флешмоб "Єднаймося разом".

День соборності відзначить
Український весь народ,
Кожен українець щастя
У це свято нехай знайде,
Згадаймо ми сьогодні разом
Про єдність всієї країни,
Світ панує нехай в Україні,
І не буде нехай війни!

22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

З нагоди цієї важливої історичної дати працівниками Слобідко-Гуменецького сільського клубу та жителями села було проведено флешмоб під назвою «Мости єднання».

Підтримуючи Всеукраїнський флешмоб «Мости єднання» 22 січня 2020 року в СБК с. Великозалісся було проведено урок патріотизму «Україна – соборна держава».

"МОЯ УКРАЇНА СОБОРНА І ВІЛЬНА"

У селі Пудлівці відбувся флеш-моб. 22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!