14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

• «На скрижалях Чорнобиля» с. Великозалісся
• «Мужність і біль Чорнобиля» с. Абрикосівка
• «Чорний біль нашої землі» с. Пудлівці

Фото без опису До дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в бібліотеці села Слобідка-Гуменецька відбулося засідання круглого столу «Чорнобиль не має минулого часу».

Чорнобиль закутий колючим парканом.
Чорнобиль… згадаємо знову і знов!
Це місце, окутане темним туманом.
Це пустка одвічна – Чорнобильська зона.

Працівниками культури с. Великозалісся 13 грудня 2019 року було проведено годину пам’яті «На скрижалях Чорнобиля».

14 грудня 1986 року закінчено будівництво саркофагу над зруйнованим 4-м енергоблоком Чорнобильської АЕС. В зв’язку з цим 14 грудня в Україні відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Працівниками культури у Абрикосівському бібліотечному пункті було оформлено книжкову виставку-застереження "Мужність і біль Чорнобиля". Наші читачі мали змогу осмислити масштабність Чорнобильської трагедії, яка породила цю гірку вічну тему нашої літератури. Матеріали про Чорнобильську трагедію дозволяють осмислити катастрофу, розкрити правду про ті події, перейнятися людським болем, людськими стражданнями.

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у селі Пудлівці відбулася година-реквієм "Чорний біль нашої землі".

Завдяки їх самовідданій праці вдалося в короткі терміни здійснити такі важливі та швидкі дії з локалізації аварії на Чорнобильській АЕС та пом’якшення її наслідків.

У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.