Свято села в Киселівці (+відео)

Дата: 05.12.2019 09:32

Киселівка відзначає свято села 21 листопада, на Михайла.

Сільський клуб був переповнений як дорослими так і дітьми. Свято розпочалось концертною програмою, ведучими якої були Олександр Бистрицький та Крістіна Ініна.

Привітання для киселівчан линули від голови Гуменецької сільської ради Інни Григорівни Абдулкадирової, старости села Віри Михайлівни Чистяк, представника СТОВ «ВФ Гуменецьке» Ульріка Пуансо.

З музичними вітаннями виступили учасники художньої самодіяльності Киселівського сільського клубу та наших сусідів із Думанова, Великозалісся та Малозалісся.

Дітки села отримали солодкі подарунки від СТОВ «ВФ Гуменецьке», а дорослі жителі села і учасники художньої самодіяльності отримали подарунки від голови Гуменецької ОТГ.

Свято завершилося святковою дискотекою.

Жителі села дякують організаторам і учасникам концерту за прекрасне свято!