Відбулися громадські слухання на тему «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

Дата: 22.11.2019 11:16

ПРОТОКОЛ №1
проведення громадських слухань на тему «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

Дата і час проведення Місце проведення
21.11.2019 року, 16.00 с. Гуменці, Першотравнева, 50, Гуменецький СБК, актовий зал.

Відповідно до статті 6 закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проводяться громадські слухання з обговорення регуляторних актів до проектів.

Повідомлення про час та місце проведення громадських слухань було розміщено на офіційному сайті Гуменецької сільської ради 14.11.2019 року.

На громадських слуханнях присутні 27 чоловік (зачитується список присутніх).

1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.

2. Про організацію роботи (регламент) громадських слухань.

3. Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади:

3.1 Масових заходів у вечірній час, які надаються закладами культури.
3.2 Екскурсійних послуг в народному музеї історії села Нігин.
3.3 Екскурсійних послуг по туристичних маршрутах Гуменецької ОТГ.

1. Слухали: Рачковську О.В., інспектора з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, яка запропонувала обрати голову та секретаря громадських слухань.

Виступили: Кісляк Л.В. внесла пропозицію обрати Балицьку В.А. головуючою і Рачковську О.В. секретарем громадських слухань.
Інших пропозицій не було.
Голосували:
ЗА «25»; ПРОТИ «–»; УТРИМАЛОСЬ «–».
Рішення прийнято.

2. Слухали: Балицьку В.А. про необхідність встановлення регламенту громадських слухань

Вирішили: Затвердити регламент громадських слухань:
Доповідь головуючого – 10 хв.
Доповідь розробника проекту –10 хв.
Виступи учасників громадських слухань – 5 хв.
Голосування – 5 хв.

3.1 Масові заходи у вечірній час, які надаються закладами культури.

Доповіли: Директор Гуменецького сільського будинку культури Богданова Т.А. Надала обґрунтовану інформацію щодо кошторису витрат на проведення масових заходів, які надаються закладами культури у вечірній час. Обґрунтувала та підтвердила розрахунки тарифу на масові заходи у вечірній час та вечори відпочинку – 5 грн. 00 коп., із врахуванням підвищення вартості електроенергіі та збільшення мінімальної заробітної плати.

а) пропозиція директора, – 5 грн. 00 коп.;
б) залишити тариф, який діє на сьогодні – 4 грн. 00 коп.
На голосування виставлена пропозиція підняття ціни на масові заходи у вечірній час – 5 грн. 00 коп.

Голосували:
ЗА «25»; ПРОТИ «–»; УТРИМАЛОСЬ «–»

3.2 Екскурсійні послуги в народному музеї історії села

Доповіли: Рачковська О.В. інспектор з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради надала обґрунтовану інформацію про встановлення ціни на екскурсійні послуги в народному музеї історії села Нігин. Обґрунтувала розрахунки тарифу – 5 грн. 00 коп. (розрахунок вартості послуг додається)

Балицька В.А.
а) пропозиція інспектора з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Рачковської О.В. – 5 грн. 00 коп.;
б) залишити без оплати.

На голосування виставлена пропозиція встановлення ціни на екскурсійні послуги в народному музеї історії села Нігин – 5 грн. 00 коп.

Голосували:
ЗА «25»; ПРОТИ « - »; УТРИМАЛОСЬ «-»

3.3 Екскурсійних послуг по туристичних маршрутах Гуменецької ОТГ

Доповіли: Інспектор з питань туризму Рачковська О.В. надала обґрунтовану інформацію про встановлення ціни на екскурсійні послуги по туристичних маршрутах Гуменецької ОТГ. Економічно обґрунтувала та підтвердила розрахунки тарифу – 55 грн. 00 коп. індивідуали та 300 грн. 00 коп. з групи.

Балицька В.А.
а) пропозиція інспектора з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради – 55 грн. 00 коп. індивідуали та 300 грн. 00 коп. з групи;
б) підвищити тариф;
в) знизити тариф;
г) інші пропозиції.

На голосування виставлена пропозиція встановлення ціни на екскурсійні послуги по туристичним маршрутам Гуменецької ОТГ – 55 грн. 00 коп. індивідуали та 300 грн. 00 коп. з групи. Отримані від надання екскурсійних послуг кошти будуть спрямовуватись на виготовлення інформаційно-рекламного матеріалу та облагородження туристичних місць.

Голосували:
ЗА «25»; ПРОТИ «–»; УТРИМАЛОСЬ «–»

Рішення прийнято.

Балицька В.А. Оскільки зауважень та пропозицій під час громадських слухань немає, також, протягом оприлюднення на веб-сайті громади звернень не надходило, пропоную підтримати проект та рекомендувати подати на затвердження сесією Гуменецької сільської ради.

Голова громадських слухань                                Балицька В.А.

Секретар громадських слухань                           Рачковська О.В.