Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 14.11.2019 09:32

21 листопада 2019 року о 16:00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

Громадські слухання відбудуться у приміщенні Гуменецького сільського будинку культури за адресою: вул. Першотравнева, 50, с. Гуменці (в актовому залі)

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, із зазначенням прізвища, ініціалів, року народження, місця проживання та контактних даних (телефону, адреси електронної пошти – за наявності). Ці дані кожен учасник засвідчує особистим підписом.

До 21 листопада 2019 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно внесення змін, доповнень до даного регуляторного акта у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням на поштову та електронну адресу розробника проекту: 32325, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Гуменці, вул. Першотравнева, 68, тел. (03849) 7-59-10, e-mail: osvitagumentsyotg@ukr.net

Зі змістом проекту регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному сайті Гуменецької сільської ради gumenetska-gromada.gov.ua