Всесвітній день доброти у Слобідці-Гуменецькій

Дата: 14.11.2019 21:12

Всесвітній день доброти святкують 13 листопада. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух "За доброту", що з'явився в Японії 1997 року. Мета і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків.

Працівники культури Слобідки-Гуменецької (завідуюча клубом Сніжана Блажко та бібліотекар Ірина Сороката) дарували гарні і теплі слова із «Скриньки добрих побажань».

У Всесвітній день доброти хочеться побажати жити щасливо і весело, адже щаслива людина ніколи нікому не заздрить і прагне робити добрі вчинки. Нехай в серці живе щира радість, а душа дарує промінчики надії і добра.