Вітаємо з Днем захисника України

Дата: 14.10.2019 17:53

Старости та працівники культури привітали учасників АТО та їх сім’ї зі святом

Від імені голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової Інни Григорівни староста села Слобідка-Гуменецька Блажко Юлія, працівники культури Блажко Сніжана та Авінько Антоніна привітали наших захисників, учасників АТО та їх сім’ї з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ми гордимося та пишаємося вами: Цебрик Віктор, Яворський Олександр, Габінет Володимир, Щербань Володимир, Тютюнник Юрій, Зінкевич Дмитро, Зінкевич Данило, Рудзік Юрій, Зюбрицький Андрій, Козярук Ольга.

Дорогі наші! Вітаємо Вас з святом. Бажаємо бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишитися вірними своїм цілям при будь-якому розкладі життя, сподіватися тільки на краще і вірити в свою удачу.

Від імені голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової Інни Григорівни староста сіл Абрикосівка і Корчівка Оксана Миколаївна Костовська та працівники культури Аліна Савенко та Людмила Крижановська привітали наших захисників, учасників АТО та їх сім’ї з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ми горді, що маємо таких односельчан: Тамарлі Віталій Анатолійович, Гейвах Петро Петрович, Шабага Денис Алімович та вдова Беляєва Неля Володимирівна.

Україна – могутня країна,
Та потрібна і їй охорона,
Щоби мова цвіла солов’їна,
Щоби горя не знали до скону.

Мужні, сильні, ми дякуєм вам
За безхмарнеє небо над нами.
Ми бажаєм, щоб сизим рокам
Прибігати до вас лиш з зорями.

Хай сміються ясні небеса,
Хай все буде, як ви би хотіли.

День захисника України –
Мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим,
Хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом
Наш спокій береже і захищає,
Всю нашу велику родину,
Рідну землю свою – Україну.

Напередодні Дня захисника України в СБК с. Великозалісся працівниками культури було проведено літературно-музичну годину «Герої серед нас». Від імені голови сільської ради Інни Григорівни Абдулкадирової староста села Чистяк В. М. привітала учасників АТО цінними подарунками. Аматорами художньої самодіяльності було організовано святковий концерт.

Захисників України хочем привітати!
Вам дякуєм за спокій та дитячий сміх!
Бажаєм, щоб життя була дорога довга й чиста!
Висот омріяних, щоб досягнути Ви змогли!

14 жовтня в день Захисника України, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці працівники культури, староста села Сосула Олександр Миколайович та учні Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Березовою Анною Іванівною зібралися на коло спілкування з учасниками ООС "Ми дякуєм Захиснику Вітчизни".

"Ми вірні козаки України"

За честь і гідність України,
За волю, правду і добро
Вони боролись щохвилини,
Їх кров лилася як вино!
Всіх ворогів вони долали,
Всі землі наші зберегли,
Завжди від лиха захищали
І гордо прапор наш несли
Сини Твоєї Батьківщини,
В них сила духу непоборна!
Козацтво – слава України,
Це гордість наша всенародна!

До дня Козацтва та захисника України у селі Пудлівці відбувся тематичний вечір "Ми вірні козаки України", на якому було запрошено усіх воїнів села. Староста села від іменні голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г. привітав хлопців. Вечір пройшов в дружні теплі обстановці.