A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

День фізичної культури і спорту у Гуменецькій ОТГ (+відео)

Дата: 17.09.2019 11:25
Кількість переглядів: 1061

14 вересня 2019 року у с. Залісся Друге відбулось загальнотериторіальне спортивно-масове свято Гуменецької ОТГ присвячене Дню фізичної культури та спорту. Відбувся святковий концерт, цікавий спортивний флешмоб, безкоштовне частування українськими традиційними стравами, а окрасою свята стали змагання з волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок, дарту, армреслінгу, перетягування канату та перекид колеса.

Також були підведені підсумки спартакіади школярів Гуменецької сільської ради серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

У загальнокомандному заліку серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів перше місце посіла команда Залісся 2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ. Друге місце у Голосківської ЗОШ. Третє місце посів Гуменецький ліцей. Четверте – Нігинська ЗОШ.

Серед ЗЗСО І-ІІ ступенів перше місце посіла команда Колубаївського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ. Друге місце у Сахкамінської ЗОШ. Третє місце посіла Вербецька ЗОШ. Четверте – Думанівський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ.

Призові місця розподілились наступним чином:

Волейбол (чоловіки)

І місце – с. Залісся Друге;

ІІ місце – с. Думанів;

ІІІ місце – с. Нігин.

Волейбол (жінки)

І місце – с. Залісся Друге;

ІІ місце – с. Гуменці;

ІІІ місце – с. Думанів.

Перетягування канату

І місце – с. Залісся Друге;

ІІ місце – с. Нігин;

ІІІ місце – с. Думанів.

Армреслінг (жінки)

І місце – Кшемінська Альона (с. Гуменці);

ІІ місце – Берник Леся (с. Нігин);

ІІІ місце – Лубинецька Катерина (с. Дубинка) та Кульчицька Марина (с. Залісся Друге).

Армреслінг (чоловіки)

І місце – Сьомко Віталій (с. Залісся Друге);

ІІ місце – Чоп’як Василь (с. Залісся Друге);

ІІІ місце – Дембовський Олександр (с. Гуменці).

Шахи (чоловіки)

І місце – Каліновський Артем (с. Гуменці);

ІІ місце – Навроцький Валентин (с-ще Сахкамінь);

ІІІ місце – Остафійчук Олександр (с. Думанів).

Шашки (жінки)

І місце – Матковська Ольга (с. Дубинка);

ІІ місце – Лучинська Галина (с. Дубинка);

ІІІ місце – Стрельбіцька Карина (с. Залісся Друге).

Перекид колеса (чоловіки)

І місце – Дембіцький Олександр (с. Гуменці);

ІІ місце – Сосновський Валентин (с. Супрунківці);

ІІІ місце – Каспрук Іван (с. Гуменці).

Теніс настільний (чоловіки)

І місце – Кантаревич Денис (с. Головків);

ІІ місце – Ущаповський Максим (с. Вербка);

ІІІ місце – Березніцький Борис (с. Голосків).

Теніс настільний (жінки)

І місце – Короленко Галина (с. Гуменці);

ІІ місце – Криворучко Руслана (с. Голосків);

ІІІ місце – Старенька Вікторія (с. Гуменці).

Дартс чоловіки

І місце – Білоус Юрій (с. Залісся Друге);

ІІ місце – Григорчук Антон (с. Нігин);

ІІІ місце – Сосновський Валентин (с. Супрунківці)

Дартс (жінки)

І місце – Короленко Галина (с. Гуменці);

ІІ місце – Сьомко Світлана (с. Залісся Друге);

ІІІ місце – Лубинецька Катерина (с. Дубинка).

Призери та переможці змагань отримали кубки, грамоти та цінні подарунки від голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової І. Г.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування