Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 13.09.2019 11:53
Кількість переглядів: 559

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 13.09.2019 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території частини села Лисогірка (для проекту будівництва індивідуального житлового будинку та зміни цільового призначення приватної земельної ділянки Цветкова Миколи Миколайовича площею 0,0946 га кадастровий номер 6822481800:04:002:0397 в с. Лисогірка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області).

Проект детального плану території розроблений на підставі рішення 43-ої сесії VІІ скликання Гуменецької  сільської ради №43 від 15 лютого 2019 року.

Розробником проекту детального плану території є ФОП Шахуб Мілуді.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради https://gumenetska-gromada.gov.ua та в адмінприміщенні Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 69 с. Гуменці (понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год.). За вказаною адресою також приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території. Графічні інформаційні матеріали розміщені на фасаді приміщенні старостату с. Лисогірка вул. Гагаріна, 29 «А». Телефон для довідок 7-59-10.

Пропозиції щодо детального плану подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Сороката Ніла Степанівна.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися 18.10.2019 р. о 14:00 год в приміщенні старостату с. Лисогірка вул. Гагаріна, 29 «А».

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.


Витяг з "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555

7. Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду. 

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

9. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.


ФРАГМЕНТ З ПУБЛІЧНОЇ КАДАСТРОВОЇ КАРТИ УКРАЇНИ


ВИКОПІЮВАННЯ З ОРТОФОТОПЛАНУ


РІШЕННЯ СОРОК ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ №43 ВІД 15 ЛЮТОГО 2019 РОКУ "ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИИТОРІЇ ЧАСТИНИ СЕЛА ЛИСОГІРКА"


ОСНОВНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ


КАДАСТРОВИЙ ПЛАН ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН - ОСНОВНЕ КРЕСЛЕННЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано