За послугою "Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України" звертатись у ЦНАП Гуменецької сільської ради.

Дата: 04.09.2019 16:23

Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки
при досягненні 25- і 45-річного віку

Шановні жителі Гуменецької ОТГ.

Повідомляємо, що згідно додатка 1 до листа УДМС України в Хмельницькій області від 21 липня 2019 року №95 затверджена інформаційна картка адміністративної послуги «Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку», яка підписана начальником Кам’янець-Подільського РВ УДМС України в Хмельницькій області Марією Гаврилишиною та керівником ЦНАП Гуменецької сільської ради Свідером Валерієм.

Усі мешканці Гуменецької ОТГ можуть скористатися даною послугою в ЦНАПі Гуменецької сільської ради.

Умови для отримання даної адміністративної послуги:

• Досягнення громадянином 25- і 45-річного віку (не пізніше як через 30 календарних днів після досягнення віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток). Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати (дня народження).

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них:

-          заява про вклеювання фотокартки особи або її опікуна/піклувальника (відносно осіб, які визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними) (довільна форма);

-        2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку та виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах;

-        паспорт громадянина України;

У разі подання паспорта, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи.

У разі подання заяви опікуном/піклувальником особи додатково подаються:

документ, що посвідчує особу опікуна/піклувальника;
документ, що підтверджує його повноваження.

Строк надання адміністративної послуги:

• Не пізніше 5 днів з дати подання заявником усіх необхідних документів.
  • За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

*Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток, такий паспорт, вважається недійсним та підлягає обміну на паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм відповідно до законодавства.