Інформація щодо приватизації комунального майна

Дата: 12.08.2019 08:51

06.08.2019 р. сесією Гуменецької сільської ради прийнято рішення №13 та №14 від 06.08.2019 № 13 «Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання №10 від 30 серпня 2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації» та № 14 Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання №10 від 30 серпня 2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації».

Назва об’єктів та інформація про них:

-Домоволодіння (саманний житловий будинок (житлова площа 30,2 кв. м, загальна площа 39,1 кв. м), кам’яний сарай, кам’яний погріб, дерев’яна вбиральня, кам’яна огорожа). Адреса об'єкта: вул. Чкалова, 6, с. Голосків, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Балансова вартість невідома;

- Будівля (загальна площа: 892,2 кв.м). Адреса об'єкта: вул. Пушкіна, 1, с. Нігин, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Стан аварійний. Балансова вартість невідома.