Інформація про результати продажу Гуменецькою сільською радою комунального майна

Дата: 16.07.2019 13:31

- Домоволодіння (адреса: вулиця Медоборна (Першотравнева), 17, село Нігин, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області; загальна площа (кв.м): 42,9). Покупець – Сергій Олександрович Іванцов, ціна продажу 29 302 грн.

- Нежитлова будівля (адреса: вулиця Кармалюка (Котовського), 18, село Залісся Друге, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області; загальна площа (кв.м): 335,6). Покупець – товариство з обмеженою відповідальністю «ДЮРЕСТ», ціна продажу 135 543,52 грн.