День села Малозалісся

Дата: 19.06.2019 09:36

Село моє ти найкраще. Закутане осінніми туманами, засипане білими снігами взимку, занурене в зелені сади навесні чи в золотому серпанку літа – коли колоситься пшеничний лан, завжди ти гарне. Припаду до грудей твоїх коли не стане сили або нездужаю, скроплю уста свої водою твоєю джерельною коли спрага долатиме. Уклін доземний тобі моє рідне!

17 червня 2019 року відбулося святкове дійство присвячене Дню села Малозалісся. З вітальним словом до громади села звернулася голова Гуменецької ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова, побажавши всім миру, добра, достатку, благополуччя їх сім’ям та родині. До її вітань приєдналися заступник начальника загального відділу Гуменецької сільської ради Аліна Анатоліївна Чупрун, заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Руслана Олексіївна Онуфрієва, староста сіл Великозалісся, Кисилівка, Малозалісся Віра Михайлівна Чистяк, головний агроном СТзОВ «Гуменецьке» Ульрік Пуансо. А ще до усіх присутніх з найщирішими привітаннями із святом звернулася староста села Слобідка-Гуменецька Юлія Блажко, депутат сільської ради Євгена Вікторівна Шпиндюк, директор СБК с. Великозалісся Ліля Петрівна Бура, працівник соціального захисту Наталія Миколаївна Тімакіна.

Протягом усього свята аматори художньої самодіяльності дарували односельчанам та гостям святковий настрій. Радо вітали гостей і наймолодші жителі села Малозалісся своїми таночками та піснями.

Від сільської ради в особі Інни Григорівни Абдулкадирової кожній сім’ї було вручено святкові подарунки, а солодкі подарунки діти отримали від представників СТзОВ «Гуменецьке».