Краєзнавчо-літературно-туристична подорож “Поділля від краю до краю”

Дата: 31.05.2019 20:15

У діяльності бібліотеки особлива увага звертається на краєзнавство, одним із напрямків якого є краєзнавчий туризм.

Краєзнавство і туризм – це одне ціле, невід'ємне і закономірне, адже краєзнавство, екскурсії та подорожі завжди стояли поруч і були тісно пов'язанні між собою одним спільним прагненням ­– пізнати навколишній світ, рідний край, свою Вітчизну.

Тому сьогодні в КЗ “Гумененцька публічна бібліотека” відбулась краєзнавчо-літературно-туристична подорож “Поділля від краю до краю”, яку провели бібліотекарі спільно з інспектором з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Оленою Рачковською.

Користувачі бібліотеки, з допомогою краєзнавчої літератури, подорожували подільським краєм: побували на історичних та визначних місцях, довідалися про історичні пам'ятки краю.

Як підсумок заходу було проведено краєзнавчу вікторину, у якій діти брали активну участь, що свідчить про те, що діти були зацікавлені та засвоїли нову інформацію.