ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Дата: 31.05.2019 12:09

28.05.2019 р. сесією Гуменецької сільської ради прийнято рішення №9 "Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання №10 від 30 серпня 2018 року "Про затвердження переліку об'єктів, що підлягають приватизації";

Назва об’єкту та інформація про нього:

-Приміщення (загальна площа: 400,7 кв. м). Адреса об'єкта: с-ще Сахкамінь, вул. Залізнична (вул. Косіора), 6, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Балансова вартість невідома. Матеріал з якого побудовано об'єкт: фундамент – камінь, стіни – камінь ракушняк, покрівля – шифер.

Із вказаними вище рішеннями сесії Гуменецької сільської ради можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради https://gumenetska-gromada.gov.ua у розділі «Сесії сільської ради».