Гуменецька сільська рада інформує про намір передати частину нерухомого комунального майна в оренду

Дата: 31.05.2019 10:46

1. Назва об’єкта оренди: частина нерухомого майна-першого поверху будівлі Гуменецької сільської ради (площа31м.кв.; місце розташуваннявул. Першотравнева, 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл.), (далі – майно);

2. Балансоутримувач майнаГуменецька сільська рада.

3. Орган управління майномГуменецька сільська рада.

4. Заява та інші документи передбачені ст.9 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», щодо оренди майна приймаються загальним відділом Гуменецької сільської ради протягом 10 робочих днів після розміщення даного оголошення за адресою: вул. Першотравнева, 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл.

5. Майно здається в оренду строком на 10 років та за умови компенсації орендарем витрат пов’язаних з незалежною оцінкою майна.