Обласна спартакіада з легкої атлетики серед школярів до 2001 року народження

Дата: 17.05.2019 09:04

14-15 травня 2019 року у м. Хмельницький відбулась обласна спартакіада школярів з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження і молодше. У змаганнях взяла участь збірна команда Гуменецької ОТГ, до складу якої увійшли учні Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ, Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У підсумку маємо п’ять призових місць:

• Владислав Палійчук став чемпіоном у метанні диску.
  • Вікторія Яловик стала другою у штовханні ядра та метанні спису.
  • Антон Григорчук посів друге місце у метанні спису та третє із стрибків у висоту.

Також непогані результати показали: Ірина Онуфрейко, Святослав Кирик, Ілля Ружицький та Андрій Подшивалов.

У естафеті 4х100 метрів серед юнаків спортсмени Гуменецької ОТГ показали п’ятий результат.

У підсумковому заліку маємо десятий результат серед міст, районів та ОТГ Хмельницької області.

Команду формував вчитель фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» Дубчак Микола Миколайович.