Козацький гарт 2019

Дата: 19.04.2019 11:49

18 квітня 2019 року у спортивному залі Гуменецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт" серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради.

Діти виявляли сильніших у човниковому бігу 4х9 м, стрибках у довжину з місця, стрибках на скакалці (дівчата) та перетягуванні канату (юнаки).

За підсумками змагань:

І місце – Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі фізичної культури Лужняк Ж. М. та Матвійчук Т. А.);

ІІ місце – Гуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" (вчителі фізичної культури Кшемінський С. С та Дубчак М. М.);

ІІІ місце – Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ (вчитель фізичної культури Лубинецька К. А.);

IV місце – Нігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Куценко О. В.).

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубком, статуетками та грамотами Відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

Збірна команда Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборола право захищати честь Гуменецької ОТГ на обласному етапі.