Літературна зустріч "Стежками літературного Поділля"

Дата: 11.04.2019 13:28

Рясніє подільська земля творчими людьми, які прославляють її в Україні та за її межами. Так, 9 квітня з творчим візитом відвідали нашу гуменеччину почесні люди – письменники та поети подільського краю – Горбатюк В.І., Маліш П.І., Ненцінський А.Й. та Михалевський В.Ц.

Кожен з них познайомив присутніх зі своєю творчістю, розповів про життєві та творчі шляхи у літературному просторі краю. Кожна розповідь зачіпала та торкалась душевних струн, адже в кожного своє життя та своя неповторна енергетика, своє творче зерня, яке вони старались посіяти в душі глядацької аудиторії.

Гарними слухачами були вчителі української літератури, бібліотекарі, користувачі бібліотек та учні шкіл. Свої творчі доробки презентував вчитель Залісько-2 НВК Цимбалюк В. та діти шкіл. Гості відвідали медіатеку комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека», залишивши на згадку про себе літературу письменників Поділля.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері і не залишила байдужим жодного з присутніх.