Кращий читач Слобідки-Гуменецької - 2019

Дата: 09.04.2019 14:53

5 квітня у Слобідко-Гуменецькій бібліотеці завідувач клуба Кодовбецька Я.Ю. та бібліотекар Сороката І.М. провели "Читацький Х-фактор" до обласного конкурсу "Найкращий читач Хмельниччини - 2019".

Мета конкурсу – заохочення дітей до систематичного читання, а також підвищення ролі бібліотеки.

За перемогу серед читачів змагалися 9 учасників – це Валерія Рижак, Ілона Руденко, Олександра Кирилюк, Аня Пуравець, Ярослав Чорнокозинецький, Антон Кушнір, Володимир Боднарчук, Вікторія Гузело, Аня Сірош.

Під час змагань конкурсанти представляли свої уподобання, аналізували прочитані твори.

Перед журі, а це староста села Блажко Ю.Й., організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Авінько А.В., аматор художньої самодіяльності Мартинович Т.С., стояло непросте завдання – вибрати кращих з кращих, оцінивши їх ерудованість та креативність.

Отже, після підрахунку балів найкращим читачем стала Аня Сірош, за що отримує І місце, ІІ місце посів Ярослав Чорнокозинецький, ІІІ місце Аня Пуравець.

Усі учасники отримали грамоти і подарунки.