A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Міжобласний турнір з легкоатлетичних стрибків «Подільська весна 2019»

Дата: 26.03.2019 15:32
Кількість переглядів: 469

21 березня 2019 року в спортивному залі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся ХІІ міжобласний турнір з легкоатлетичних стрибків «Подільська весна 2019».

Головним організатором змагань є вчитель фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» з легкої атлетики, чемпіон України з легкоатлетичних метань серед ветеранів Дубчак Микола Миколайович.

Відкривали змагання Колісник Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради; Флентін Віктор Володимирович – заступник голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України; Гурман Леонід Дмитрович – завідувач кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнко; Дорож Олександр Вікторович – директор дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер».

На урочистому відкритті грамотами ДЮСШ «Лідер»  були нагородженні вчителі фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер» з легкої атлетики Кшемінський Сергій Сергійович та Дубчак Микола Миколайович, який ще отримав іменну легкоатлетичну форму від Гуменецької об’єднаної територіальної громади.

Цього року завдяки ініціативі Кшемінського С. С. вперше були проведені змагання з стрибків у довжину.

Загалом у змаганнях взяли участь 102 легкоатлети, які представляли одинадцять команд:

ДЮСШ №1 м. Кам’янець-Подільський (тренер-викладач Моспан М. Г. П.), НВК №13 м. Кам’янець-Подільський (вчитель фізичної культури Вергуш О. М.), ДЮСШ м. Дунаївці (тренер-викладач Стрателюк О. В.), ДЮСШ м. Хотин (тренер-викладач Павлюк І. Г. ), ДЮСШ Кам’янець-Подільського району (тренер-викладач  Крушевська Т. В.), ДЮСШ м. Городок (тренер-викладач  Собко Р. О.), ДЮСШ м. Чортків (тренер-викладач Большаков В. О.); 

а також збірні команди закладів загальної середньої освіти Гуменецької сільської ради: Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчителі фізичної культури, тренери викладачі ДЮСШ «Лідер» Дубчак М. М. та Кшемінський С. С. директор Пзаюк Л. О.), Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ (вчитель фізичної культури (Лубинецька К. А., директор Костецький В. І.), Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Петруньков О. О., директор Соколовська Т. В.) та Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ (вчитель фізичної культури Балла В. В., директор Макар С. Б.).

Стрибки у довжину

Юнаки 2002-2003 років народження

1 місце – Гринчевський Ярослав (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Кирик Святослав (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

3 місце – Гуківський Артем (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

Юнаки 2004-2005 років народження

1 місце – Чернобай Артур (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Коляновський Олександр (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Подшивалов Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

Юнаки 2006-2007 років народження

1 місце – Кімаковський Марк (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

2 місце – Сивий Максим (ДЮСШ м. Городок);

3 місце – Стороженко Денис (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів).

Юнаки 2008 року народження і молодше

1 місце – Кшемінський Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

2 місце – Клименко Віталій (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Боднарчук Іван (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

Дівчата 2002-2003 років народження

1 місце – Онуфрейко Ірина (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Сінькова Софія (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

3 місце – Козак Галина (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів).

Дівчата 2004-2005 років народження

1 місце – Чернуха Діана (НВК №13 м. Кам’янець-Подільський);

2 місце – Глуховата Влада (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Антиманюк Марія (НВК №13 м. Кам’янець-Подільський).

Дівчата 2006-2007 років народження

1 місце – Ільєва Дар’я (Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Левицька Діана (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

3 місце – Мазур Діана (ДЮСШ №1 м. Кам’янець-Подільський).

Дівчата 2008 року народження і молодші

1 місце – Бечка Вікторія (ДЮСШ м. Хотин);

2 місце – Мамалицька Яна (ДЮСШ м. Хотин);

3 місце – Гулько Дар’я (ДЮСШ м. Городок).

Стрибки у висоту

Юнаки 2001 років народженняі старше

1 місце – Кліновський Віталій (с. Гуменці);

2 місце – Пазюк Євген (с. Гуменці);

3 місце – Гуменюк Леонід (ДЮСШ №1 м. Кам’янець-Подільський).

Юнаки 2002-2003 років народження

1 місце – Романов Андрій (ДЮСШ м. Чортків);

2 місце – Дроздов Костянтин (с. Гуменці);

3 місце – Грель Валентин (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ).

Юнаки 2004-2005 років народження

1 місце – Коляновський Олександр (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Козак Петро (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів);

3 місце – Чернобай Артур (ДЮСШ м. Дунаївці);

Юнаки 2006-2007 років народження

1 місце – Стороженко Денис (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів);

2 місце – Шакшуєв Даніїл (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

3 місце – Сивий Максим (ДЮСШ м. Городок);

Юнаки 2008 року народження і молодше

1 місце – Кшемінський Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

2 місце – Клименко Віталій (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Боднарчук Іван (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

Дівчата 2002-2003 років народження

1 місце – Швець Єлизавета (ДЮСШ №1 м. Кам’янець-Подільський)

Дівчата 2004-2005 років народження

1 місце – Антименюк Марія (ДЮСШ №1 м. Кам’янець-Подільський);

2 місце – Глуховата Влада (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Натуркач Діана (ДЮСШ м. Чортків).

Дівчата 2006-2007 років народження

1 місце – Огородник Христина  (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Левицька Діана (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

3 місце – Ільєва Дар’я (Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ).

Дівчата 2008 року народження і молодші

1 місце – Бечка Вікторія (ДЮСШ м. Хотин);

2 місце – Мамалицька Яна (ДЮСШ м. Хотин) та Гулько Дар’я (ДЮСШ м. Городок);

3 місце – Назарова Анастасія (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району).

На змаганнях було виконано 46 юнацьких розрядів, 6 третіх дорослих розряди та 3 других.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, а команди кубками від голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової І. Г. та Хмельницького обласного відділення НОК України



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування