Бережіть первоцвіти!
Дата: 19.03.2019 15:13
Кількість переглядів: 833
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/small/pervocvity.jpg) |
Гуменецька сільська рада нагадує жителям громади про те, що червонокнижні першоцвіти перебувають під захистом закону.
Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і червонокнижних видів рослинного світу, передбачена статтею 88-1 та статтею 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона тягне за собою накладання штрафу з конфіскацією незаконно добутого.
|
« повернутися