Чемпіонат громади з шахів

Дата: 06.03.2019 11:48

3 березня у Гуменецькому сільському будинку культури відбувся особисто-командний чемпіонат громади з шахів серед жінок та чоловіків, що входить в програму «Краще спортивне село Гуменецької ОТГ 2019 року».

У змаганнях взяли участь 24 учасники з десяти сіл громади.

Серед чоловіків у особистому заліку перше місце посів Микола Марунчак (с. Гуменці). Друге місце – Валентин Навроцький (с-ще Сахкамінь). Третє місце – Анатолій Шпиндюк (с. Думанів).

Серед жінок у особистому заліку перше місце посіла Ольга Матковська (с. Залісся Друге). Друге місце – Інна Шлапакова (с. Нігин). Третє місце – Каріна Стрельбіцька (с. Залісся Друге).

У командному заліку серед чоловіків перше місце посіли шахматисти с. Думанів. Друге місце – с. Гуменці. Третє місця розділили команди с. Нігин та с-ще Сахкамінь. Четверте – с. Пудлівці. П’яте – с. Колубаївці. Шосте – с. Слобідка Гуменецька. Сьоме місце – с. Залісся Друге. Восьме місце – с. Дубинка. Дев’яте місце – Привороття Друге.

Наймолодшим гравцем став дванадцятирічний Артем Каліновський, а найстаршим – Василь Сторожук (82 роки).

Призери та переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями від голови Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади І. Г. Абдулкадирової.