Турнір з шахів у Нігині

Дата: 01.03.2019 12:05

28 лютого 2019 року в приміщенні Нігинського сільського будинку культури за підтримки комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю), відділу освіти, культури, спорту і туризму при значній організації Нігинського сільського будинку культури, було проведено шаховий турнір серед жителів села Нігин.

Серед чоловіків переможцем став Іскра Ігор, друге місце посів Олійник Михайло, третє – Шлапаков Віктор.

Серед жінок перше місце посіла Шлапакова Інна, друге – Шлапакова Марина, третє – Гриб Вікторія.

Відзначаємо, що наймолодшим гравцем турніру став Шлапаков Дмитро (8 років).

Всім було вручено відповідні грамоти та чекаємо переможців 03.03.2019 на шаховому турнірі у селі Гуменці для подальшої боротьби.