ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 27.02.2019 14:45

Шановна Інно Григорівно! 26 лютого 2019 року залишиться в історії Комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека» та громади, як день коли ми піднялись на щабель вище і ступили у світ сучасності.

Адже завдяки Вам, у нас відкрилась нова, сучасна модель бібліотеки – Медіатека. І вже сьогодні всі жителі громади мають змогу на доступ до безкоштовного інтернету, до отримання свіжих новин про життя держави та громади у гарно облаштованих зонах бібліотеки. Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем бібліотек і розуміння непересічної важливості донесення до людей нової інформації. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, будуть світити тим, хто чекає допомоги, а Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка для бібліотек громади.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я і процвітання нашої Гуменецької громади.

З повагою колектив працівників
КЗ «Гуменецька публічна бібліотека»