Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Чемпіонат громади з настільного тенісу

Дата: 19.02.2019 15:16
Кількість переглядів: 652

17 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури відбувся особисто-командний чемпіонат Гуменецької об’єднаної територіальної громади з тенісу настільного серед чоловіків.

Змагання входять в програму «Краще спортивне село Гуменецької ОТГ 2019 року». У чемпіонаті прийняли участь 22 тенісисти з 11 сіл громади.

У особистому заліку перше місце посів Андрій Цюрик с. Думанів, другим став Максим Ущаповський с. Вербка, третє місце у Сергія Ратушняка с. Думанів.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда с. Думанів, друге місце – с. Нігин, третє – с. Вербка, четверте – с. Пудлівці, п’яте – с. Залісся Друге, шосте – с. Гуменці, сьоме – с. Колубаївці, восьме – с. Дубинка, дев’яте – с. Голосків, десяте – с. Привороття Друге, одинадцяте – с-ще Сахкамінь.

Найстаршим гравцем чемпіонату став Леонтій Сьомко, а наймолодшим – Андрій Дем’янов.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від голови громади Абдулкадирової Інни Григорівни.