Афганістан – рана, яка не перестає боліти

Дата: 18.02.2019 19:49

Нігин, Великозалісся, Слобідка-Гуменецька:

Працівники культури села Нігин провели годину пам'яті "Афганістан – рана, яка не перестає боліти".

15 лютого 2019 року виповнюється 30 років від тоді, як останній підрозділ 40-ї армії обмеженого контингенту радянських військ був виведений з Афганістану. Афганську війну можна називати по різному, але її не можна забути, як і інші війни. Серце стискається від болю, коли думаєш про тих, хто виконуючи наказ Батьківщини, пройшов важкими дорогами чужої країни. За кожним воїном-афганцем доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя. Слава, Вам, воїни-афганці!

Низький уклін від усіх земляків. Хай віра, надія, любов ніколи не покидають Вас.

Хай прокляті навіки будуть

Ті, хто почав війну в Афгані,

Хто тисячі синів прислав нам

Назад – у «чорному тюльпані»!

15.02.2019 року в бібліотеці с. Великозалісся було проведено годину пам’яті «Афганістан – забути не дано».

Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає,
А біль Афгану – навіки
В душі чомусь не замовкає...

15 лютого відзначається 30 річниця виведення військ із Афганістану. Староста села Слобідка-Гуменецька Блажко Ю.Й. та працівники культури Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. привітали свого односельчанина воїна-інтернаціоналіста Пахолюка Анатолія Олександровича. Побажали йому міцного здоров’я, сили і добробуту.