A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Підсумки 2018 спортивного року (відео)

Дата: 01.02.2019 11:53
Кількість переглядів: 94

У Гуменецькому будинку культури відбулись підсумки 2018 спортивного року, де були нагородженні кращі спортсмени Гуменецької ОТГ. Усіх присутніх привітала голова сільської ради Абдулкадирова Інна Григорівна та начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Срібняк Лілія Олексіївна. Інна Григорівна нагородила цінними подарунками спортсменів-ветеранів, які захищали честь своїх сіл, своїх команд на районному, обласному та Всеукраїнському рівні.

Далі звітував директор дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Дорож Олександр Вікторович.

У 2018 році спортсмени громади прийняли участь у 34 обласних та 16 Всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. На обласному рівні було здобуто 18 перших, 21 других та 22 третіх місця. На Всеукраїнському рівні було здобуто 4 перших, 3 других та 6 третіх місця.

У Гуменецькій ОТГ при Відділі освіти, культури, спорту і туризму функціонує дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер», де працює 7 тренерів-викладачів з п’яти видів спорту: волейбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний та футбол.

Спортивні досягнення Гуменецької ОТГ у 2018 році (дорослий та ветеранський спорт).

  1. Футзальна команда Гуменецької ОТГ – чемпіон Кам’янець-Подільського району з серед команд першої ліги.
  2. Футбольна команда “Граніт” с. Думанів –  чемпіони Кам’янець-Подільського району з футболу серед команд першої ліги.
  3. Футбольна команда “Товтри” с. Нігин – срібні призери чемпіонату району з футболу серед команд вищої ліги.
  4. Дубчак Микола Миколайович став чемпіоном України з легкоатлетичних метань.
  5. Волейбольна жіноча команда с. Залісся Другого – срібні призери чемпіонату Кам’янець-Подільського району.
  6. Петруньков Олександр став чемпіоном України з боротьби Кураш.
  7. Матковська Ольга стала чемпіонкою Всеукраїнських змагань з шахів.

Збірна команда Гуменецької ОТГ учасники фінальних Всеукраїнських змагань “Краща спортивна сільська рада 2018 року”

На даних змаганнях спортсмени Гуменецької ОТГ посіли:
3 місце з шахів,
5 місце з перетягування канату,
5 місце з волейболу серед жінок,
14 місце з тенісу настільного,
17 місце з гирьового спорту.

У загальнокомандному заліку команда Гуменецької ОТГ посіла 9 місце з 24 команд що приймали участь у змаганнях.

Спортивно-масові заходи Гуменецької ОТГ у 2018 році

ХХІ міжобласний турнір зі стрибків у висоту “Подільська весна”. Головним організатором даних змагань є вчитель фізичної культури Гуменецького НВК, тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» Дубчак Микола Миколайович. У змаганнях приймали участь легкоатлети з Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської областей України.

Фінальна Першість України з футзалу. У змаганнях прийняли участь команди з Донецької, Рівненської, Дніпропетровської, Вінницької, Львівської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської областей України. Команда ДЮСШ «Лідер» посіла 5 місце.

Обласні змагання серед голів ОТГ та старост. Вперше у Хмельницькій області у селі Гуменці були проведені обласні змагання у яких приймали участь голови об’єднаних територіальних громад та старости. У підсумку команда Гуменецької ОТГ здобувши 5 перших місця, 2 других та 3 треті місця у загальнокомандному заліку посіла перше місце.

Футбольний турнір “Олімпійська надія”. У турнірі прийняли участь дві команди ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ, збірна Кам’янець-Подільського району, ДЮСШ 1 м. Хмельницький та ДЮСШ м. Львів. У підсумку команда ДЮСШ «Лідер» посіла третє місце.

Регулярно у Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді проводиться Спартакіада школярів серед закладів загальної середньої освіти з міні-футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт», «Старти надій». Переможці змагань приймають участь у обласній Спартакіаді школярів.

Проводяться першості ДЮСШ «Лідер» з видів спорту.

Далі були нагородженні кращі спортсмени, спортсмени ветеранського спорту, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер», краща спортивна команда, краще спортивне село. Спортсменів нагороджувала Срібняк Лілія Олексіївна.

У п’ятірку кращих юних спортсменів ДЮСШ “Лідер”2018 року увійшли:

Владислав Бялковський (дзюдо)

  • срібний призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з дзюдо;
  • чемпіон України з боротьби Кураш.

Маргарита Біла (легка атлетика)

  • срібна призерка міжобласного турніру зі стрибків у висоту;
  • бронзова призерка обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти зі стрибків у висоту.

Андрій Кшемінський (легка атлетика)

  • чемпіон відкритої першості Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді зі стрибків у довжину, висоту та бігу на 60 м.

Денис Кантаревич (теніс настільний)

  • чемпіон Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ з тенісу настільного;
  • учасник обласної Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти з тенісу настільного.

Вероніка Фішман (футбол)

  • чемпіонка обласних сільських ігор “Хто ти, майбутній Олімпієць?”;
  • бронзова призерка обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти;
  • бронзова призерка Всеукраїнських фінальних змагань “Золотий колос України”.

У десятку кращих спортсменів ДЮСШ «Лідер» 2018 року увійшли:

Аркадій Лаврентюк (дзюдо)

  • чемпіон відкритого чемпіонату міста Кам’янець-Подільський з боротьби сумо;
  • чемпіон України з боротьби на поясах Алиш;
  • чемпіон України з боротьби Кураш
  • срібний призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з дзюдо.

Андрій Козак (дзюдо)

  • срібний призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з дзюдо;
  • срібний призер України з боротьби на поясах Кураш;
  • чемпіон відкритого чемпіонату міста з боротьби Сумо.

Антон Григорчук (легка атлетика, волейбол)

  • срібний призер відкритої першості Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді зі стрибків у висоту;
  • срібний призер обласних змагань з стрибків у довжину;
  • бронзовий призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти у метанні спису.

Владислав Палійчук (легка атлетика)

  • бронзовий призер обласної Спартакіади школярів у метанні диску;
  • чемпіон Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ з штовхання ядра.

Вікторія Яловик (волейбол, легка атлетика)

  • учасниця фінальних Всеукраїнських змагань з волейболу “Краще спортивне село”;
  • срібний призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти у метанні спису.

Ірина Онуфрейко (волейбол, легка атлетика)

  • учасниця фінальних Всеукраїнських змагань з волейболу “Краще спортивне село”;
  • чемпіонка обласної Спартакіади школярів у штовханні ядра.

Валерія Дорож (футбол)

  • чемпіонка обласних сільських ігор “Хто ти, майбутній Олімпієць?”;
  • бронзова призерка обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти;
  • чемпіонка міжобласного турніру з футзалу “NRG збирає друзів”;
  • бронзова призерка Всеукраїнських фінальних змагань “Золотий колос України” з футболу.

Катерина Вініцька (футбол)

  • чемпіонка обласних сільких ігор “Хто ти, майбутній Олімпієць?”;
  • бронзова призерка обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти;
  • бронзова призерка Всеукраїнських фінальних змагань “Золотий колос України” з футболу.

Петро Козак (легка атлетика)

  • бронзовий призер обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти зі стрибків у висоту;
  • чемпіон Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ з стрибків у висоту.

Андрій Подшивалов (легка атлетика)

  • бронзовий призер відкритої першості Дунаєвецького ДЮСШ зі стрибків у довжину;
  • чемпіон Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ з бігу на 60 м.
  • учасник обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з легкої атлетики.

Найуніверсальніший спортсмен ДЮСШ “Лідер” 2018 року:

Валентин Грель

  • учасник обласної Спартакіади школярів з волейболу;
  • чемпіон Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ з волейболу;
  • бронзовий призер Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ у штовханні ядра;
  • срібний призер Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ зі стрибків у висоту.

Олімпійська надія Гуменецької ОТГ

Сєвак Мартиросян (бокс)

  • Чемпіон України з боксу

 

У п’ятірку кращих спортсменів Гуменецької ОТГ 2018 року увійшли:

Алішер Якубов (футбол)

  • гравець ФК “Поділля” м. Хмельницький та студентської збірної України;
  • учасник Всесвітньої універсіади;

Анастасія Демишина (волейбол)

  • гравець СК “Новатор” м. Хмельницький;
  • учасниця чемпіонату України з волейболу серед команд супер ліги.

Андрій Микитюк (волейбол)

  • гравець ВК “СумДу” м. Суми;
  • учасник чемпіонату України з волейболу серед команд екстра ліги.

Сергій Кшемінський (американський футбол)

  • гравець СК “Новатор” м. Кам’янець-Подільський;
  • учасник чемпіонату України з американського футболу.

Роман Олійник (футбол)

  • бронзовий призер чемпіонату області з футболу;
  • чемпіон Кам’янець-Подільського району з футзалу та футболу.

Краща спортивна команда Гуменецької ОТГ за підсумками 2018 року

Футбольна дівоча команда ДЮСШ «Лідер»

  • чемпіони обласних сільських ігор “Хто ти, майбутній Олімпієць?”;
  • бронзові призери обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти;
  • бронзові призери Всеукраїнських фінальних змагань “Золотий колос України”.

Трійка кращих спортсменів-ветеранів Гуменецької ОТГ за підсумками 2018 року:

Микола Дубчак (легка атлетика)

  • чемпіон України з легкоатлетичних метань серед ветеранів
  • чемпіон командного чемпіонату України з легкої атлетики
  • чемпіон відкритого чемпіонату Білорусії з метання спису серед ветеранів

Ольга Матковська (шахи, шашки)

  • чемпіонка обласних змагань з шахів;
  • чемпіонка Всеукраїнських змагань з шахів “Краще спортивне село”.

Галина Короленко (теніс настільний)

  • учасниця Всеукраїнських фінальних змагань “Краще спортивне село” з тенісу настільного

Тренер 2018 року Гуменецької ОТГ:

Олександ Петруньков

  • тренер-викладач ДЮСШ “Лідер” з дзюдо;
  • майстер спорту України з боротьби Кураш;

Краще спортивне село Гуменецької ОТГ:

с. Залісся Друге

У селі Залісся Друге створені:

  • волейбольна жіноча та чоловіча команда;
  • футбольна чоловіча команда;
  • команда з перетягування канату;
  • теніс настільний;
  • шахи та шашки.



« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора