Конкурсно-розважальна програма "Це шалене кохання"

Дата: 14.02.2019 10:55

Напередодні Дня Святого Валентина, 13 лютого, у Слобідко-Гуменецькому клубі проведена конкурсно-розважальна програма "Це шалене кохання".

Програма насичена оригінальними жартами ведучої, веселими конкурсами, привітаннями. В шоу брали участь Вова Козловський, Артем Роговський, Діана Пшенична, Юлія Копачинська, Артур Марінов, Аня Мельник.

Журі, яке оцінювало пари – Юлія Блажко, Антоніна Авінько, Ірина Сороката.

Фіналом святкового вечора стало визначення найкращої пари сільського клуба, яка отримала титул "Найромантичніша пара".

Усі учасники отримали солодкі подарунки до Дня Закоханих.

Ведуча Кодовбецька Я.Ю. привітала усіх зі святом, побажала усім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя.

13 лютого у Слобідко-Гуменецькій бібліотеці проведено літературну вечірку "На побачення – в бібліотеку"

І також створено тематичну виставку До Дня Закоханих. Бібліотекар Сороката І.М. розповіла присутнім про найдавнішу валентинку.